Цукор для промисловості

Цукор для промисловості

Високі якісні показники та параметри безпеки нашої продукції, висока надійність та гарантія, вдалі інновації, багаторічний досвід, партнерський підхід до споживача дали нам змогу налагодити міцну довготривалу співпрацю з підприємствами  -  лідерами української кондитерської галузі, виробниками безалкогольних напоїв,  торговими мережами, міжнародними торгівельними компаніями.

Сьогодні, наші пріоритети полягають у подальшому розвитку та вдосконаленні цілісності наших рішень, будівництві довготривалих партнерських відносин, оптимізації логістики та нарощуванні  експортної основи.

Для наших Споживачів ми пропонуємо цукор білий кристалічний  ДСТУ 4623:2006, І-ІІІ категорій.

Для зручності використання ми пропонуємо нашим споживачам різні види пакування:

-   в поліпропіленових мішках з поліетиленовими вставками по 50 кг;

-   м`які контейнери  типу «біг-бег» (500-1000 кг);

-   насипом в автоцистернах.

В поліпропіленових мішках  з поліетиленовими вставками по 50 кг

Поліпропіленовий мішок ємністю 50 кг - це  поширений вид пакування, з яким працюють на ринку України. Даним видом пакування  користується більшість підприємств харчової промисловості України.

В упаковці типу «Біг-Бег» (500-1000 кг)

Пакування в тару типу «біг-бег» є доволі зручним для промисловості, тому що при його використанні зменшуються час та витрати на розвантажувальні роботи, а також спрощується схема подачі цукру на виробництво, завдяки наявності в біг-бегах дозувальних клапанів. Даний вид пакування  є також популярним при здійсненні експорту продукції.

Насипом в автоцистернах

Найбільш економічно вигідний спосіб доставки цукру до промислового споживача. Не потребує додаткових витрат при розвантаженні та є досить поширеним в світовій практиці. На Україні даний вид відвантаження все більше набирає  популярності  серед лідерів кондитерської промисловості та у виробництві безалкогольних напоїв.