РАДЕХІВСЬКИЙ ЦУКОР

Історія

Історія

ТзОВ «Радехівський цукор» - найбільший виробник цукру в Західній Україні, що входить до міжнародної групи компаній Pfeifer&Langen – провідного виробника цукру на теренах Європейського Союзу.
ТзОВ «Радехівський цукор» - це сучасне та модернізоване підприємство, що спеціалізується на переробці цукрового буряка, виробництві цукру-піску, меляси та жому. Виробничі потужності підприємства розміщені у Львівській та Тернопільській областях, що в свою чергу формують два структурних підрозділи – Радехівське та Чортківське виробництва.

Радехівське виробництво
Історія розвитку Радехівського виробництва сягає червня 1974 року, де на території с. Павлів Радехівського району Львівської області розпочалося будівництво П'ятого Львівського цукрового заводу. Технічний проект будівництва заводу потужністю 6 тис. тонн/добу по переробці цукрових буряків було розроблено в 1974 році Укргіпроцукром. Будівництво цукрового заводу тривало понад чотири роки. 10 грудня 1978 року завод був зданий в експлуатацію.
Загальна площа території заводу – 159 га. Завод забезпечений підїзними шляхами як залізничного, так і автомобільного транспорту. Сировинна зона розміщується в Радехівському, Сокальському, Буському, Кам'янка–Бузькому, Бродівському, Жовківському районах Львівської області, а також в Горохівському, Локачинському районах Волинської області та деяких районах Рівненської області. Виробнича потужність заводу – 8 тис. тонн/добу переробки цукрового буряка.
Основна продукція, яка виробляється цукровим заводом – товарний цукор – пісок, побічна – меляса та жом (сирий, сухий та гранульований).

За роки діяльності заводу було проведено повне технічне переоснащення та модернізацію технологічних процесів виробництва продукції.

Чортківське виробництво
В травні 2013 року ТзОВ «Радехівський цукор» розширило межі своєї діяльності на територію Тернопільської області шляхом придбання виробничих потужностей ТзОВ «Чортківський цукровий завод».

Чортківський цукровий завод розташований на території смт. Заводське Чортківського району Тернопільської області. Завод був введений в експлуатацію в листопаді 1977 року.

Загальна площа території заводу становить 176,05 га, в тому числі виробничий майданчик – 82,78 га. Найближча залізнична станція – ст. Шманьківчики, що знаходиться на відстані 2-х кілометрів від заводу.
Сировинна зона охоплює Чортківський, Заліщицький, Бучацький, Теребовлянський, Гусятинський, Тернопільський, Городенківський та Чемировецький райони Тернопільської області.
Виробнича потужність заводу – 8 тис. тонн/добу переробки цукрового буряка.
Основним видом діяльності підприємства є переробка цукрового буряка і виробництво цукру-піску. Допоміжні - виробництво меляси, сухого та гранульованого жому.
З моменту придбання Чортківського виробництва ведеться активна модернізація обладнання та вдосконалення виробничо-технологічних процесів.