Кращі працівники

Кращі працівники

Прибиральник службових приміщень

Хомишин Наталія Володимирівна

Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування

Занихайло Василь Олександрович

Оператор лінії у виробництві харчової продукції

Гамулевич Марія Степанівна

Оператор лінії у виробництві харчової продукції

Катеренчук Віталій Петрович

Слюсар-ремонтник

Ткач Віталій Андрійович

Оператор лінії у виробництві харчової продукції

Нападій Тарас Михайлович

Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування

Мульський Михайло Анатолійович

Оператор лінії у виробництві харчової продукції

Борис Володимир Володимирович

Оператор лінії у виробництві харчової продукції

Ковальський Віктор Ярославович

Слюсар-ремонтник

Білик Ігор Зіновійович

Оператор

Буригін Володимир Володимирович

Токар

Корвач Володимир Іванович

слюсар-ремонтник

Дерень Володимир Ярославович

Оператор лінії у виробництві харчової продукції

Тучапський Петро Ярославович

Оператор лінії у виробництві харчової продукції

Пуківський Степан Іванович

Оператор лінії у виробництві харчової продукції

Глов`як Ігор Тарасович

Оператор лінії у виробництві харчової продукції

Карач Василь Данилович

Оператор лінії у виробництві харчової продукції

Бородайко Володимир Петрович

Оператор лінії у виробництві харчової продукції

Чорний Володимир Богданович

Оператор лінії у виробництві харчової продукції

Барило Іван Іванович

Оператор лінії у виробництві харчової продукції

Бігун Михайло Володимирович

Оператор лінії у виробництві харчової продукції

Клімик Микола Ярославович

Оператор лінії у виробництві харчової продукції

Грома Ольга Степанівна

Оператор лінії у виробництві харчової продукції

Шевчук Стефанія Богданівна

Оператор лінії у виробництві харчової продукції

Ятищук Людмила Валеріянівна

Оператор лінії у виробництві харчової продукції

Зажинський Зіновій Михайлович

Оператор лінії у виробництві харчової продукції

Адамович Лариса Дмитрівна

Слюсар-ремонтник

Чорний Богдан Васильович

Слюсар-ремонтник

Романишин Олександр Іванович

Оператор котельні

Крись Василь Антонович

Прибиральник службових приміщень

Пристанська Ольга Іванівна

Оператор котельні

Бортник Василь Олексійович

Слюсар-ремонтник

Батюк Богдан Васильович

Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування

Козловський Роман Степанович

Оператор виробничих печей

Прилуцький Тарас Олегович

Оператор лінії у виробництві харчової продукції

Михайлів Михайло Михайлович

Токар

Браташ Петро Степанович

Слюсар-ремонтник

Сенюк Богдан Євгенович

Оператор лінії у виробництві харчової продукції

Ценюх Ярослав Олексійович

слюсар-ремонтник

Чорній Зеновій Михайлович

Оператор лінії у виробництві харчової продукції

Асанова Людмила Василівна

Машиніст козлового крана

Шептицький Ігор Михайлович

слюсар-ремонтник

Притула Ярослав Петрович

Оператор лінії у виробництві харчової продукції

Дребіт Андрій Михайлович

Оператор лінії у виробництві харчової продукції

Гриців Олег Петрович

Оператор лінії у виробництві харчової продукції

Стебельський Віталій Степанович