Насіння

Насіння

КВС

КВС

KWS – одна з найбільших селекційних компаній, яка входить в п’ятірку світових лідерів з виробництва насіння. Понад 150 років займається селекцією провідних сільськогосподарських культур в помірних кліматичних умовах та має представництва в більш ніж 70 країнах світу. За останні роки компанія досягла обороту в 1 мільярд євро та відкрила нові для себе ринки– Китаю та Бразилії. Метою роботи, незалежно від континенту та кліматичної зони вирощування культури, є підтримка кожного фермера, застосовуючи індивідуальний підхід та пропонуючи оптимальні рішення.

Компанія  оптимізує генетичний потенціал за допомогою високоякісних досліджень та селекційних програм, постачає насіння високої якості та виступає  надійним партнером у вирощуванні сільськогосподарської продукції.  

 

ШТРУБЕ

ШТРУБЕ

Strube – це незалежне підприємство у п'ятому поколінні, яке вирощує конкурентоспроможні сорти сільськогосподарських культур. Спеціалізація компанії - зернові культури та цукровий буряк. У центрі зусиль компанії  потреби клієнтів - аграріїв всього світу.

Культури селекції Strube ідеально пристосовані до відповідних регіонів вирощування. Відповідно до мінливих кліматичних умов  обробляються селекційні характеристики, такі як терпимість до стресу , стійкість до захворювань, а також інші біологічні властивості для зміцнення генетики насіння.

Компанія Strube давно представлена на міжнародній арені широким колом мереж та співпрацею з відомими партнерами.

СИНГЕНТА

СИНГЕНТА

«Сингента» — це одна з провідних компаній світу, в якій працює більше 27 000 фахівців у понад 90 країнах світу задля досягнення однієї мети - розкрити потенціал рослин. Завдяки передовим науковим знанням, глобальним дослідженням та зобов’язанням перед своїми клієнтами, компанія допомагає збільшувати врожайність сільськогосподарських культур, захищати навколишнє середовище та покращувати здоров’я і якість життя.

СЕСВАНДЕРХАВЕ

СЕСВАНДЕРХАВЕ

Компанія Сесвандерхаве (Бельгія) є лідером в галузі селекції і насінництва цукрових буряків, постійно реалізуючи мільйони посівних одиниць насіння цієї культури у всіх бурякосійних країнах світу. Починаючи з 2005 року Сесвандерхаве твердо займає на світовому ринку насіння цукрових буряків перші місця, охоплюючи біля 35% світового ринку.

 Україна залишається в числі найбільших бурякосійних країн світу, де в залежності від року, під посівами цукрового буряку перебуває від 350 до 550 тисяч гектарів.  На цьому пріоритетному для компанії ринку насіння цукрових буряків, Сесвандерхаве є також лідером, займаючи перше місце з більш ніж 25% долею ринку. Лідерство Сесвандерхаве обумовлене багатьма чинниками, серед яких найкраща якість насіння, передова генетика, неперевершені досягнення в молекулярній біології, унікальна технологія заводської підготовки насіння, адаптованість гібридів до українських земель, локальна база по вирощуванню насіння та ін.