Лояльність

Лояльність

Постійне вдосконалення, робота команди професіоналів, якісна конкурентно-спроможна продукція забезпечили компанії успіх та провідну роль на ринку України.

Проте, найбільша наша цінність – це наші працівники, міцна команда однодумців, відданих цілям та цінностям нашої компанії, які об'єднані спільною метою- кожен день вкладають зусилля, творчі ідеї та кропітку працю в життя підприємства.
Робота в компанії – це перш за все офіційне працевлаштування та соціальні гарантії, висока заробітна плата та гнучка система премій та бонусів. 
В компанії працевлаштовані різні вікові категорії працівників, від молодих спеціалістів, які тільки закінчили навчання у ВНЗ, до досвідчених професіоналів , які передають свій досвід та навики, здобуті за роки роботи. Середньостатистичний вік працюючих на підприємстві в межах 37-41 років.
Тісно співпрацюючи з різними навчальними закладами, проводиться відбір кращих випускників для забезпечення роботою та стажування молодих спеціалістів.
Кар'єрні можливості компанії яскраво демонструють студенти випуску 2011- 2012 рр., які  обіймають посади провідних спеціалістів, а саме : начальник виробництва, інженер з розвитку,начальники цехів-зміни. На підприємстві постійно проходять стажування спеціалісти, що відбираються з числа кращих випускників ВНЗ України.Адміністрація підприємства зацікавлена у вихованні та підготовці власних кваліфікованих кадрів, тому всіляко дбає про професійний розвиток своїх працівників, запроваджуючи різні програми підвищення кваліфікації,курси іноземної мови (безкоштовне навчання для 100% спеціалістів підприємства), оновлення знань, підвищення рівня компетенції, стажування за обміном на інших підприємствах як на території України, так і за кордоном. 

Особлива увага приділяється техніці безпеки на підприємстві, постійному покращенню умов праці.

Щорічно на зазначені проекти витрачається від 4,5 млн гривень. 
Всі працівники забезпечені фірмовим спецодягом, взуттям, засобами індивідуального захисту. Турбуючись про чистоту та зовнішній вигляд працівників було побудовано для потреб персоналу велику вентильовану роздягальню з сучасно обладнаними душовими кабінами та шафами для переодягання. Укладені договори з відповідними організаціями на прання, хімчистку, дрібний ремонт спецодягу.

Після закінчення робочого дня, з користю та приємністю багато працівників продовжують спілкування в атмосфері спортивних змагань.
Компанія неухильно слідує корпоративним етичним принципам:

  • простота та прозорість трудових відносин;
  • гнучка публічна система оплати праці, яка мотивує ініціативних і відповідальних;
  • робота в команді, де поважається думка кожного;
  • взаємна чесність та відкритість.

Ми піклуємося про комфорт, добробут та безпеку власних працівників, цінуємо ініціативність кожного працівника, шукаємо нові ідеї та прагнемо залишатись кращими.