19.05.2021
Щороку в Україні у третій четвер травня відзначають День вишиванки. У цей день прийнято одягати вишите вбрання.
Саме в такому вбранні відправилися на роботу і працівники ТзОВ “Радехівський цукор”.
Проте, носити такий красивий одяг можна не тільки в цей день, але і тоді, коли потребує цього душевний стан, оскільки все, що вишите на сорочці чи сукні є символами краси, здоров’я, багатства, почуття гідності та свободи за свою країну.
Зі святом вишиванки !
