05.09.2021
5 вересня о 12 годині дня стартував сезон цукроваріння на Радехівському підрозділі.
Бурякопунт прийняв перші об'єми цукрової сировини 4 вересня.
Вітаємо цукроварів з початком виробничого сезону, бажаємо сил і витримки у нелегкій праці!
05.09.2021
5 вересня о 12 годині дня стартував сезон цукроваріння на Радехівському підрозділі.
Бурякопунт прийняв перші об'єми цукрової сировини 4 вересня.
Вітаємо цукроварів з початком виробничого сезону, бажаємо сил і витримки у нелегкій праці!