10.04.2023
Впродовж 6 - 7 квітня на базі Хоростківського підрозділу проводилося дводенне навчання інженерно-технічних працівників Хоростківського, Козівського та Збаразького підрозділів з метою поновлення та поглиблення професійних знань.
Провідними фахівцями НПЦ Бурякоцукрового виробництва було розглянуто сучасні методи оптимізації та інтенсифікації технологічних процесів. ІТП мали змогу ознайомитися з досягненням науки і техніки, передовим досвідом по підвищенню ефективності кристалізації з метою збільшення виходу цукру, поліпшення його якості, зменшення витрат матеріальних ресурсів.
