26.01.2024
Зростати особистісно і професійно – це обов’язок кожного керівника, який хоче мати сильну команду та продуктивний результат роботи.
Саме тому, 22-23 січня 2024 р. у ТзОВ «Радехівський цукор» розпочалось модульне навчання для управлінської команди, а саме інженерів-технологів Козівського підрозділу.
Учасники підсилили свої управлінські навички, збагатили себе інструментами управління, систематизували досвід правильного планування та організації роботи.
Найважливішим було те, що кожен в процесі навчання побачив зони особистого розвитку, визначив свій стиль управління та підсилив свою управлінську позицію. Адже, управляти колективом - це перш за все управляти собою.
Усі наші працівники різні, але ціль одна – бути кращим керівником для своєї команди !
