Насіння

Насіння

БЕТАСІД

БЕТАСІД

Головний офіс БЕТАСІД знаходиться в штаті Міннесота, США. Там компанія займається виведенням високопродуктивних гібридів для північноамериканського ринку вже більше 40 років. За цей час компанією затвердили нові стандарти селекції цукрових буряків, завдяки оптимальному поєднанню стійкості до хвороб і високої врожайності гібридів. Результатом  успішної роботи є те, що компанія БЕТАСІД вже більше десяти років є лідером на ринку насіння цукрових буряків Північної Америки. Компанія покладається на свій професійний досвід і займаємося виведенням високопродуктивних гібридів, придатних для вирощування і в інших регіонах в усьому світі.

 

Більше 30% співробітників БЕТАСІД займається науково-дослідницькою роботою в селекційних центрах Шакопі, Мурхед та Кімберлі. Щорічно компанія закладає і проводить більше 60.000 наукових дослідів, що дозволяє відібрати і впровадити в нові гібриди ті якісні характеристики, які на сьогоднішній день потрібні виробникам і переробникам цукрового буряку.

Площа вирощування цукрових буряків в Північній Америці становить близько 500 000 га. Райони вирощування культури знаходяться в 11 регіонах, що охоплюють весь континент. Цукровий буряк БЕТАСІД успішно вирощується у всіх цих регіонах, і це означає, що гібриди БЕТАСІД пристосовані до вирощування у абсолютно різних грунтово-кліматичних умовах.

КВС

КВС

Гібриди цукрових буряків - KWS SAAT SE & Co. KGaA

KWS – одна з найбільших селекційних компаній, яка входить в п’ятірку світових лідерів з виробництва насіння. Понад 150 років займається селекцією провідних сільськогосподарських культур в помірних кліматичних умовах та має представництва в більш ніж 70 країнах світу. За останні роки компанія досягла обороту в 1 мільярд євро та відкрила нові для себе ринки– Китаю та Бразилії. Метою роботи, незалежно від континенту та кліматичної зони вирощування культури, є підтримка кожного фермера, застосовуючи індивідуальний підхід та пропонуючи оптимальні рішення.

Компанія  оптимізує генетичний потенціал за допомогою високоякісних досліджень та селекційних програм, постачає насіння високої якості та виступає  надійним партнером у вирощуванні сільськогосподарської продукції.  

 

ШТРУБЕ

ШТРУБЕ

Strube – це незалежне підприємство у п'ятому поколінні, яке вирощує конкурентоспроможні сорти сільськогосподарських культур. Спеціалізація компанії - зернові культури та цукровий буряк. У центрі зусиль компанії  потреби клієнтів - аграріїв всього світу.

Культури селекції Strube ідеально пристосовані до відповідних регіонів вирощування. Відповідно до мінливих кліматичних умов  обробляються селекційні характеристики, такі як терпимість до стресу , стійкість до захворювань, а також інші біологічні властивості для зміцнення генетики насіння.

Компанія Strube давно представлена на міжнародній арені широким колом мереж та співпрацею з відомими партнерами.

ХІЛЛЕСХЬОГ

ХІЛЛЕСХЬОГ

В 1907 році в місті Ландскрона на півдні Швеції була заснована селекційна компанія HILLESHÖG («Хіллесхьог»). З самого початку головною метою селекції була програма підвищення врожайності, вмісту цукру, покращення якості соку та стійкості до цвітухи. Після декількох років селекційної роботи та отримання якісних результатів, в 1912 році було засновано «Інститут цукрових буряків», який очолив відомий голландський селекціонер та ботанік Клаас Тьєббес

Експорт насіння компанії «Хіллесхьог» розпочався в 1926 році. В той час головними імпортерами були такі країни, як: Данія, Німеччина, Бельгія, Велика Британія та Франція. Насінню цукрового буряку «Хіллесхьог» віддавалася перевага завдяки високому виходу цукру та стійкості до цвітухи. 

Період між 1970 та кінцем 1980 років був початком стрімкого розвитку компанії по виводу на світовий ринок дуже продуктивних гібридів цукрових буряків. У цей період в селекційній лабораторії компанії «Хіллесхьог» було виведено перший трансгенний гібрид цукрових буряків стійкий до дії деяких гербіцидів.

В 1985 році компанія «Хіллесхьог» почала селекційну роботу в США  та вже в 1990 році представила на ринок насіння цукрових буряків стійких до вірусного захворювання Curly Top («курчавість гички»). Завдяки цьому було вирішено одну з головних проблем при вирощуванні цукрових буряків в США, що дало змогу динамічно збільшувати свою присутність на ринку Північної Америки.

На сьогодні генетика компанії «Хіллесхьог» відома у всьому світі перш за все завдяки високій продуктивності, виходу цукру з гектару та стійкості до хвороб листкової поверхні та кореневих гнилей.

СЕСВАНДЕРХАВЕ

СЕСВАНДЕРХАВЕ

Компанія Сесвандерхаве (Бельгія) є лідером в галузі селекції і насінництва цукрових буряків, постійно реалізуючи мільйони посівних одиниць насіння цієї культури у всіх бурякосійних країнах світу. Починаючи з 2005 року Сесвандерхаве твердо займає на світовому ринку насіння цукрових буряків перші місця, охоплюючи біля 35% світового ринку.

 Україна залишається в числі найбільших бурякосійних країн світу, де в залежності від року, під посівами цукрового буряку перебуває від 350 до 550 тисяч гектарів.  На цьому пріоритетному для компанії ринку насіння цукрових буряків, Сесвандерхаве є також лідером, займаючи перше місце з більш ніж 25% долею ринку. Лідерство Сесвандерхаве обумовлене багатьма чинниками, серед яких найкраща якість насіння, передова генетика, неперевершені досягнення в молекулярній біології, унікальна технологія заводської підготовки насіння, адаптованість гібридів до українських земель, локальна база по вирощуванню насіння та ін.

Флорімон Депре

Флорімон Депре

Флорімон Депре - незалежна сімейна компанія. Створена в 1830 році на півночі Франції в місті Крапель-ан-Певель, компанія Флорімон Депре накопичує свій досвід і знання протягом вже п'яти поколінь. На сьогоднішній день товарообіг компанії Флорімон Депре становить 313 мільйонів євро, а чисельність співробітників 1060 осіб, 13% товарообігу направляють на науково-дослідницьку діяльність.

Основна діяльність компанії Флорімон Депре полягає у виведенні нових високопродуктивних сортів і гібридів. Компанія визначає цілі своєї селекції, виходячи з агрономічних, технологічнихі екологічних критеріїв.

Компанія Флорімон Депре є не тільки оригінатором сортів і гібридів, а й виробником насіння, застосовуючи таким чином свої інновації в різних галузях сільського господарства.