Вирішення спорів

Вирішення спорів

Розгляд суперечок шляхом переговорів між постачальником і споживачем. Всі суперечки і розбіжності, які можуть виникнути щодо тлумачення і застосування договору поставки природного газу або в зв’язку з ним, або інші суперечки, які можуть виникнути при взаємодії між постачальником і споживачем будуть вирішуватися шляхом переговорів і консультацій.

У разі виникнення будь-яких спірних питань, будь ласка, звертайтесь за адресою:

80250, Львівська область, Радехівський район , село Павлів , проспект Юності будинок 39 ,  з  понеділка по п’ятницю з 09:00 до 18:00, обідня перерва  з 13:00 до 14:00, по телефону +380503725299,  або по ел. пошті: mahovska.n@radsugar.com.ua

Особа, відповідальна за врегулювання суперечок:  Директор технічний  Ткаченко Олег Вікторович

Розгляд суперечок Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері енергетикі комунальних послуг (Регулятор ринку природного газу). У разі недосягнення згоди шляхом переговорів споживач має право звернутися з відповідною заявою до Регулятора ринку природного газу та / або передати спір на розгляд до суду відповідно до чинного законодавства України. Порядок розгляду зазначених скарг Регулятором передбачене ст. 21 Закону України «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг».