Новини

ЗВІТ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ ПРОЕКТУ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ

ЗВІТ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ ПРОЕКТУ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ

21.05.2021

Мета стратегічної екологічної оцінки – сприяння врахуванню екологічних міркувань у процесі підготовки та прийняття планів і програм з метою забезпечення високого рівня охорони довкілля та сприяння збалансованому (сталому) розвитку. Стратегічна екологічна оцінка документів державного планування дає можливість зосередитися на всебічному аналізі можливого впливу планованої діяльності на довкілля та використовувати результати цього аналізу для запобігання або пом’якшення екологічних наслідків в процесі планування.

 

СЕО проводиться згідно із вимогами Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» та «Методичних рекомендацій із здійснення  стратегічної екологічної оцінки  документів державного планування», затверджених наказом Міністерства екології  та природних ресурсів України від 10.08.2018  № 296 ( із змінами, внесеними згідно з наказом Мінприроди від 29.12.2018 № 465).

 

Об’єктом даної стратегічної екологічної оцінки є проєкт детального плану території для облаштування зовнішнього газопостачання газоспоживчого обладнання  цукрового заводу (Чортківського підрозділу) компанії ТзОВ «Радехівський цукор».

Звіт Радехівський цукор