Від експертів

 Чи шкідливий цукор з буряка, який обробляється хімічними препаратами?

Чи шкідливий цукор з буряка, який обробляється хімічними препаратами?

23.04.2019

Дійсно,в останні роки використовують багато хімічних сполук під час підготовки полів до посіву та вегетації цукрового буряка. Вони необхідні для знищення бурянів, для живлення цукрових буряків та є засобами  захисту від різноманітних шкідників та хвороб.  Всі ці сполуки необхідно вносити у відповідних кількостях та у відповідні строки .

На цукрових заводах обов’язково контролюють якість сировини (цукрового буряка). Відібрані проби проходять дослідження в лабораторіях регіональних центрів стандартизації,метрології та сертифікації згідно нормативних документів на вміст пестицидів та радіонуклідів по кожному полю. Їх перевищення недопустиме.

Також постійно відбувається контроль якості та безпечності  цукру. В тих самих лабораторіях проводять випробування проб цукру згідно відповідних нормативних документів на вміст токсичних елементів,радіонуклідів, пестицидів,на мікробіологічні та фізико-хімічні показники.

Отже, при дотриманні всіх умов при внесенні добрив ,вирощуванні та переробці цукрової сировини, та відповідному контролі вхідної сировини отримують цукор високої якості , який по всіх показниках відповідає ДСТУ 4623:2006/ ГОСТ 31361-2008 « Цукор білий. ТУ».