Новини

З робочим візитом на цукровий завод Cristal Union

З робочим візитом на цукровий завод Cristal Union

16.10.2017

В період з 10 по 14 жовтня 2017 року представники компанії ТзОВ «Радехівський цукор» мали нагоду відвідати кооперативне об’єднання Cristal Union, що є провідним виробником цукру та біоетанолу на території Франції.

Зокрема, даний робочий візит відбувався на цукровому заводі Арсі, що знаходиться на відстані 120 км від Парижа. Виробничий сезон на цьому підприємстві триває 130 днів, завод переробляє 26 тис. тонн буряка за добу.  В ході обміну досвідом  з французькими колегами представники ТзОВ «Радехівський цукор» проговорили особливості логістики та перевезення цукрового буряка, а також мали нагоду ознайомитися з процесами управління та організації техніки безпеки на даному цукровому заводі.

Дана робоча поїздка включала в себе зустріч з представниками Всесвітньої Асоціації виробників цукрового буряка та тростини, а також зустріч з представниками Інституту Буряківництва Франції.  Робота цих структур стратегічно направлена на тісну співпрацю, адже, одна структура представляє інтереси виробників цукру, тобто, цукрових заводів, інша – інтереси фермерів, тобто, бурякоздавців.