Новини

Всі п’ять заводів підприємства виходять на заплановану потужність

Всі п’ять заводів підприємства виходять на заплановану потужність

27.09.2018

Ще  два заводи підприємства – Збаразького та Козівського підрозділів- розпочали  сезон переробки цукрового буряка.

Таким чином,  всі п’ять заводів виходять на заплановану потужність виробництва. В міжсезонний- ремонтний період, на заводах було здійснено модернізацію технологічної схеми, а саме заміна та влаштування нового обладнання. Зокрема, на Козівському заводі модернізовано схему підготовки живильної води – влаштуванням нового обладнання для сульфітації конденсату та очищення жомо-пресової води від пульпи – влаштуванням нових пульповловлювачів. Це дасть змогу оптимізувати процес екстракції сахарози та зменшити втрати цукру в жомі, оскільки якість води для приготування екстрагента становить левову частку досягнення відповідної чистоти дифузійного соку і як результат якісно кінцевого продукту – цукру.

Потужність заводу – переробка  3800 тонн цукрового буряка на добу.

На заводі Збаразького підрозділу впровадження проекту «Жомові преси» дає змогу досягнути СР пресованого жому близько 28%, встановлено схему повернення жомопресової води. Преси дозволяють збільшити  переробку до 4000 тонн  буряків на добу, а поверненя жомо-пресової води – зменшення втрат цукру в жомі. Обсяг проектування починається від черпачного колеса дифузії. Встановлено два жомові преси та всі транспортні лінії жому.  Впроваджено схему повернення жомопресової води: вода самоплинно стікає на збірник №1 жомопресової води, який знаходиться на відмітці 0.00, звідки насосами качається на пульповловлювачі. Пульпа подається на транспортер віджатого жому, а вода без пульпи самоплинно стікає в збірник води №2, з якого насосами через підігрівачі качається в дифузійний апарат.  До проекту було збудовано нову підстанцію для живлення всіх приводів жомопресового господарства. Встановлено систему автоматизації нових пресів. Зараз завод планує переробляти до 3500 тис. буряків на добу.

В сукупності всі проекти дають змогу оптимізувати процес екстрагування сахарози, зменшити її втрати в виробництві та забезпечують економічне використання енергоресурсів.