ТзОВ "Радехівський цукор" заперечує наявність податкової заборгованості і проведення фіктивних господарських операцій з рядом компаній

ТзОВ "Радехівський цукор" заперечує наявність податкової заборгованості і проведення фіктивних господарських операцій з рядом компаній

13.08.2018

Про це повідомила прес-служба компанії, передають Українські Новини.
Згідно повідомлення, Державна фіскальна служба ще в 2015 році порушила кримінальну справу проти посадових осіб ТзОВ "Радехівський цукор" за продаж ТОВ "Стилпроф", ТОВ ТК "Фючер ТПП", ТОВ "ДК "Престиж", ТОВ "ЛексПро", ТОВ "Домінант-Інвест", ТОВ "Інветменс Компані", ТОВ "Маркус Технологія", ТОВ "Арном Групп" та ТОВ "Канборт" цукру-піску та гранульованого жому , котрі ніби то здійснюють господарську діяльність з порушенням податкового законодавства.
Таким чином, за основу юридичної відповідальності посадових осіб ТзОВ "Радехівський цукор" взято порушення податкового законодавства не самим Товариством, а іншими, третіми особами, з якими Товариство лише мало господарські відносини, що не заборонено законом.

По словах представників компанії "Радехівський цукор", ДФС в односторонньому порядку кваліфікувала господарські операції як фіктивні, а кошти, які компанія отримала в якості оплати за проданий товар, незаконно визнала як безвідсоткову фінансову допомогу.

При цьому ДФС визнає, що компанія весь прибуток від господарських операцій з вищевказаними організаціями задекларувала в повному об’ємі і не заперечує суму сплаченого податку від отриманого прибутку від продажу товару.

Не дивлячись на це, як зазначає ТзОВ "Радехівський цукор", ДФС вимагає від компанії додатково заплатити податок на прибуток з тих самих отриманих коштів.
Компанія такі незаконні вимоги оскаржила в судовому порядку.

ДФС України, у незаконний спосіб, вимагає від посадових осіб Товариства визнати правоту власних дій, а через кримінальне провадження, вдається до прямого тиску на генерального директора В.Сікорського,  щоб той добровільно визнав  вину у злочині, якого не скоював.

Однак, за час ведення слідства у кримінальному провадженні №32015140000000215 у період з 2015 року по серпень 2018 року  у ТзОВ "Радехівський цукор" відсутній податковий борг перед Державним бюджетом, що, як не парадоксально, офіційно підтверджує сама Державна фіскальна служба України. Таку інформацію можна без зайвих проблем отримати на офіційних інтернет ресурсах, пов’язаних із ДФС.   

Таким чином, посадових осіб ТзОВ "Радехівський цукор" звинуватили у несплаті податків, за умови, коли у Товариства офіційно податковий борг перед Державним бюджетом відсутній.

На саме Товариство чиниться тиск шляхом перешкоджання ведення господарській діяльності через арешти коштів на рахунках Товариства, незаконно розповсюджується неправдива інформації серед контрагентів, що посадові особи В.Сікорський та С.Фурманець є злочинці, а саме Товариство є фіктивним.

 Арешти коштів на рахунках Товариством оскаржено до Апеляційного суду м.Києва. Апеляційною інстанцією скасовано усі незаконні судові рішення винесені слідчими суддями, на задоволення клопотання про арешт коштів слідчого Стринжі Г.О. яке підтримане прокурором Генеральної прокуратури Кіпчарським О.П..   

Товариство оскаржило і незаконні дії ДФС України до суду. Однак, ДФС України, не дочекавшись вердикту щодо законності/незаконності власних дій (станом на сьогодні справа перебуває у провадженні Львівського окружного адміністративного суду), наперед, абсолютно незаконно визнавши в односторонньому порядку власні дії правильними та законними, висунуло офіційну підозру посадовим особам Товариства у несплаті надуманого (писалося вище) податку на прибуток .

Однак, Товариству достовірно відомо, що по відношенню до інших господарюючих суб’єктів, котрі мали аналогічні легальні господарські операції із вищезаначеними фірмами, кримінальні провадження ДФС України не відкриваються, а посадові особи не переслідуються у кримінальному процесі.

Як один із прикладів, можна взяти ідентичні цукрові заводи, які належать бізнес структурі ТОВ "УКРПРОМІНВЕСТ АГРО", котра до обрання на посаду Президента України, була під сферою впливу та контролем  П.Порошенка.

ДФС України по господарських відносинах ТОВ "УКРПРОМІНВЕСТ АГРО" із вищезазначеними фірмами аналогічного "порушення" як у ТзОВ "Радехівський цукор" не вбачає. Усім зрозуміло, чому.

Таким чином, ТзОВ "Радехівський цукор" на власному прикладі констатує факт наявності у роботі правоохоронної системи України "вибіркового кримінального переслідування", що є неможливим у демократичному суспільстві.

Джерело: "Українські новини"