Новини

SPS IPC DRIVES 2016

SPS IPC DRIVES 2016

28.11.2016

На запрошення компанії Siemens спеціалісти Технічної служби ТзОВ «Радехівський цукор»  відвідали міжнародну виставку “SPS IPC DRIVES”, яка проходила з 21 по 25 листопада 2016 року в Німеччині в місті  Нюрнберг.

Даний захід  “SPS IPC DRIVES” був присвячений сучасним тенденціям розвитку   електрообладнання та автоматики. Зокрема, на сьогоднішній день основними напрямками сучасного розвитку електрообладнання є збільшення енергоефективності електроустановок, а також аналіз роботи, діагностика, захист електроустановок.

В галузі автоматизації  основними пріоритетами  розвитку є покращення програмних продуктів, захист і оптимізація даних, створення кращих і гнучкіших інтерфейсів для розробників та користувачів систем автоматизації. Також, на виставці були представленні виробники кабельно-провідникової продукції, щитове обладнання.

В рамках даної виставки, компанія Siemens провела екскурсії на своїх  виробничих потужностях, які знаходяться  в місті  Нюрнберг. Учасники екскурсії мали нагоду побачити логістичний центр, який працює в автоматичному режимі, а також потужності, де виготовляють високовольтне і низьковольтне обладнання  (частотні перетворювачі, двигуни).