Слідчий з нудьгою та байдужою гримасою відповів: «Хорошо, разберёмся во всём как следует и накажем КОГО ПОПАЛО. Контора всё равно напишет…или идите «выше» и что-то «порешайте», там всегда вас ждут...». Україна. Київ. Липень 2018 року.

Слідчий з нудьгою та байдужою гримасою відповів: «Хорошо, разберёмся во всём как следует и накажем КОГО ПОПАЛО. Контора всё равно напишет…или идите «выше» и что-то «порешайте», там всегда вас ждут...». Україна. Київ. Липень 2018 року.

03.08.2018

За останніх три роки боротьба із корупцією та кричущим беззаконням у правоохоронних та контролюючих органах України стала для Товариства вже основним видом господарської діяльності.

Запитаєте чому? Відповідь проста. Іноземний інвестор, який є учасником ТзОВ «Радехівський цукор» відмовився від існуючої в Україні практики «давати хабар потрібним високопосадовцям» для забезпечення «безперешкодного» ведення бізнесу в Україні.
А коли «не даєш», тоді будеш проходити «через все пекло  українського кримінального процесу».

Кримінально процесуальний Кодекс України, як і раніше, так і на сьогодні, виступає у руках слідчих та прокурорів, тобі ж  СИСТЕМИ -  не гарантією дотримання конституційних прав громадян, а  засобом чинення тиску на фізичну чи юридичну особу з єдиною метою - для отримання слідчим чи прокурором ХАБАРА.

Це і є ціна та результат реформи кримінального процесу, сьогодні, в Україні, на проведення якої країни Європейського Союзу дали нашій владі мільйонні транші.

По суті.
Товариство є стороною у кримінальному провадженні №32015140000000215. Посадовій особі Товариства висунуто підозру  за ч.3 ст.212 КК україни (Ухилення від сплати податків в особливо великому розмірі).
 Ви запитаєте,- чого тоді хочете, не ухиляйтеся від сплати податків і ніхто карати не буде….Держава виконує власні властиві для неї функції.

Погоджуємося. Все вірно. Але весь абсурд ситуації у тому, що у Товариства податковий борг ВІДСУТНІЙ…а усі податки до бюджетів усіх рівнів Товариством СПЛАЧЕНІ. Це підтверджує сама ДФС.
Навіть, навпаки. Держава заборгувала Товариству майже 6 000 000 гривень. Таку суму Товариству призначено судом через незаконні дії Державної фіскальної служби України по відношенню до Товариства. До речі, станом на сьогодні, Товариству не сплачені.

Але, у нас в Україні існує такий термін як «фіктивне підприємство», він закріплений у Кримінальному кодексі України. Що це таке? Пояснюємо.

За часів «кришування бізнесу» усіма нам відомими «смотрящими» -  «Сашою Стоматологом» (син колишнього Президента України В. Януковича) та «Юрою Єнакієвським» (Юрій Іванющенко, кримінальний авторитет у м.Єнакієве, Донецької області, колишній народний депутат України, «гаманець» В. Януковича, якому той, у свій час, віддав «для контролю та віджиму Одеську та Запорізьку область, агропром і вуглепром, ринок спирту та зерна, та ще й найбільший базар в країні  «Сьомий кілометр» в Одесі), з’явилися окремі юридичні особи, які через довірених людей «смотрящих» реєстрували на підставних осіб, із директорами без визначеного місця проживання (у народі «бомж»), та які почали господарювати «з відома та під прикриттям» ДФС.
Для таких юридичних осіб, як стало відомо від джерел наближених до ДФС, навіть, неофіційно було встановлено «ставку оподаткування» - 30% від суми незаконно отриманої готівки.
 За рахунок таких юридичних осіб, створювалися цілі «конвертаційні центри» які підтримувалися найвищими посадовими особами держави - у народі «конверти». З цих «конвертів»  жив весь політичний олімп на чолі з В.Януковичем. Таких юридичних осіб по Україні працювало тисячі, і усі вони були на «особливому» контролі у ДФС, щоб часом, випадково, не дала збій схема незаконного збагачення В.Януковича та його служак.
 
Ці юридичні особи абсолютно легально без будь яких застережень могли виступати покупцями товарів у великих виробників, а останні, навіть  не могли здогадуватися, з ким мали справу насправді. Адже, отримували легальну та офіційну плату за товар на власні розрахункові рахунки. Насправді все законно.

Що з проданим товаром вчиняли далі юридичні особи «смотрящих», це не мало цікавити виробників чи продавців. За це відповідальність вже несе сам покупець, а контролює хто? Правильно – ДФС. Але ДФС далі «закривало очі» на все, що відбувалося із товаром.      

Виявляється після Революції гідності НІЧОГО НЕ ЗМІНИЛОСЯ, лише змінилися «смотрящі» від влади над юридичними особами, котрі забезпечували і продовжують забезпечувати «конверти» готівкою для збагачення злочинців та інший підтримуваний ними сегмент, в тому числі, і представників найвищих органів державної влади – але вже сьогоднішньої.

У Товариства з обмеженою відповідальністю «Радехівський цукор» протягом 2014-2016 років,  більш як 3 тисячі покупців, як тепер нам повідомила ДФС, було 9 покупців із ознаками можливої фіктивності. Товариство продало виготовлений товар таким юридичним особам, а тому  буде відповідати, як зазначили у ДФС, по усій строгості закону.

Ви запитаєте за що? А за несплату податків. Як? Товариство сплатило усю суму нарахованого податку з цих операцій, констатує бухгалтер. Ні, кажуть орли у ДФС, це не рахується. Потрібно ще раз заплатити. На підставі чого, запитує бухгалтер? А ми вам «намалюємо» документ, на підставі якого ви будете зобов’язані заплатити. Як «намалюєте», це ж незаконно, говорить бухгалтер. Нічого, переб’єтеся, маєте претензії, йдіть до суду.  А поки ви будете собі скаржитися, ми вам поарештовуємо усі кошти на рахунках, розкажемо на усю Україну які ви злісні неплатники податків, налаштуємо проти вас усіх ваших великих покупців.

Ось така розмова відбувалася….І не тільки відбувалася, усе, що пообіцяли нам, у ДФС виконали, і рахунки усі арештували, і злочинцями на весь світ назвали, і покупців великих нами страшили,- не працюйте з ними, бо це  самі злісні злочинці в Україні.
 Звичайно, Товариство гордо та впевнено таке беззаконня припинило через суди, а відносно слідчого Стринжі Г.О., вжило заходів для порушення кримінального провадження за перевищення власних посадових обв’язків та зловживання посадовими обов’язками під час досудового слідства у кримінальному провадженні                № 32015140000000215.

Але у цій історії навіть не стосунки Товариства та ДФС України є визначальними. Насправді, тут «собака закопана» у іншій проблемі.

Від джерел наближених у ДФС, нам неофіційно повідомили, що ці 9 юридичних осіб, а саме: ТОВ «Стілпроф» (ЄДРПОУ 38862089) ТОВ «ТК «Ф'ючер ТВП» (ЄДРПОУ 36185280), ТОВ «ДК «Престиж» (ЄДРПОУ 39526177), ТОВ «Лекс Про» (ЄДРПОУ 39465083), ТОВ «Домінант-Інвест» (ЄДРПОУ 39671719), ТОВ «Інветменс Компані» (ЄДРПОУ 39648627), ТОВ «Маркус Технологія» (ЄДРПОУ 40113403), ТОВ «Арном Груп» (ЄДРПОУ 39614907),ТОВ «Комборт» (ЄДРПОУ 39714605),- проводили господарську діяльність по усій Україні. Власну продукцію для них продавали усі без виключення Товариства – учасники цукрової галузі України і не тільки.
І саме цікаве, що продавцями виступали  навіть цукрові заводи, котрі відносяться до бізнес структур народного депутата України……, Президента України – П.О.Порошенка, інших можновладців.

І що, запитали ми, ДФС порушило кримінальні провадження по інших юридичних особах, в тому числі, наближених до народних депутатів України, Президента України, інших можновладців за ухилення від сплати податків, аналогічно як по ТзОВ «Радехівський цукор»?  

Відповідь ви усі спрогнозуєте відразу…ЗВИЧАЙНО ЩО НІ.
А чому?
Наближене до ДФС джерело повідомило нам, що як виявилося, усі ці 9 вищевказаних юридичних осіб пов’язані «конвертаційним центром» і ніхто не посміє виносити на загал, що бізнес Презедента міг користуватися послугами цього «конвертаційного центру». Нам повідомили, що в межах нашого кримінального провадження цей конвертаційний центр «проходить».

Таким чином, як виявляється, вже більше трьох років у кримінальному провадженні фігурує «конвертаційний центр» а віз, як говориться, і нині там?
Звичайно, що є таємниця слідства, а тому більшого ми не дізнаємося.  

Коли Товариство у кримінальному провадженні повідомило такі «цікаві факти» слідчому Стринжі Г.О., останній відразу вказав на процесуального керівника у справі - прокурора Генеральної прокуратури Кіпчарського О.П.,- «это от него я получаю вказивки».     
Товариство остаточно зрозуміло, що у кримінальному провадженні №32015140000000215 сторона обвинувачення веде «нечисту гру», коли Генеральному директору Товариства – Сікорському В.П. слідчий Стринжа Г.О. відкрито запропонував з’явитися у Генеральну прокуратуру для обговорення певної пропозиції яку погодив його процесуальний керівник Кіпчарський О.П.

Полягала ця пропозиція у наступному.
Генеральний директор повинен визнати вину за статтею 212 ч.3, взамін на звільнення від кримінальної відповідальності у суді, а усе кримінальне провадження припиняло існування.

Звичайно, що посадові особи Товариства на таку незаконну пропозицію не стали погоджуватися.
 
Звідки, раптом, така «щирість та доброта» після трьох років розслідування та терору на Товариство?

Впевнені, що питання «конвертаційного центру» у кримінальному провадженні залишається і далі відкритим, але є невстановлені особи, яким це питання потрібно «закрити».

Ставимо до відома Вас - пане Стринжа Генедій Олегович, та Вас - пане Кіпчарський Олег Григорович, що ТзОВ «Радехівський цукор» готове нести усю строгість відповідальності, якщо Вами така вина буде встановлена та доведена, але Товариство бере під пильний «громадський контроль» подальшу долю у кримінальному провадженні усього, що повязано із діяльністю ТОВ «Стілпроф» (ЄДРПОУ 38862089) ТОВ «ТК «Ф'ючер ТВП» (ЄДРПОУ 36185280), ТОВ «ДК «Престиж» (ЄДРПОУ 39526177), ТОВ «Лекс Про» (ЄДРПОУ 39465083), ТОВ «Домінант-Інвест» (ЄДРПОУ 39671719), ТОВ «Інветменс Компані» (ЄДРПОУ 39648627), ТОВ «Маркус Технологія» (ЄДРПОУ 40113403), ТОВ «Арном Груп» (ЄДРПОУ 39614907),ТОВ «Комборт» (ЄДРПОУ 39714605).
 
З цих підстав, будь яке ухилення або відмова з боку сторони обвинувачення від розслідування господарських стосунків вище вказаних юридичних осіб з іншими господарюючими суб’єктами, крім, ТзОВ «Радехівський цукор», відмова дослідити факт можливої причетності вказаних юридичних осіб до  забезпечення функціонування незаконного «конвертаційного центру», відмова встановити та покарати його учасників, організаторів, буде розцінюватися Товариством злочином проти держави Україна з усіма для Вас, пане слідчий, та для Вас, пане прокурор, негативними наслідками.