Новини

Навчання "Застосування гербіцидів на посівах цукрових буряків"

Навчання "Застосування гербіцидів на посівах цукрових буряків"

30.04.2017

З 24 по 28 квітня 2017 року командою фахівців у рамках виїзних практичних навчань  на тему «Застосування гербіцидів на посівах цукрових буряків» було здійснено моніторинг полів цукрових буряків господарств-партнерів ТзОВ «Радехівський цукор» (Козівське, Збаразьке, Хоростківське, Чортківське, Радехівське виробництва). В зазначених зонах цукрових заводів було проведено комплексний огляд стану сходів цукрових буряків, умов вирощування та якості підготовки ґрунту. До складу багатопрофільної команди входили:

  • Борисюк Роман – директор по сировині ТзОВ «Радехівський цукор»;
  • Сороцький Олег, Панас Ігор, Кауза Тарас – менеджери з постачання сировини ТзОВ «Радехівський цукор»;
  • Ременюк Юрій – кандидат с/г наук, менеджер з технологій ТОВ «Агроскоп Інтернешнл»;
  • Крупак Володимир – агроном-аналітик ПП «Західний Буг»;
  • Коротинський Олександр – директор ТОВ «Науково-практичного центру Цукробурякового виробництва».

Під час обстежень посівів було проведено багато зустрічей з власниками та агрономічними службами сільськогосподарських підприємств, надано консультації щодо практичного застосування гербіцидів на даних посівах з мінімальним фітотоксичним впливом на рослину. Посів цукрових буряків в основному проведено в першій половині квітня. Наразі всі господарства отримали повноцінні сходи з густотою стояння більше 100 тис. шт/га.

Команда сировинної служби ТзОВ «Радехівський цукор» й надалі буде здійснювати агро-консультаційний супровід в господарствах, які вирощують цукрові буряки та надавати вичерпну інформацію щодо застосування гербіцидів, фунгіцидів та мікродобрив в оптимальні строки.