Новини

НАВЧАННЯ "ОПТИМАЛЬНІ ВНЕСЕННЯ МАКРОДОБРИВ ТА АГРОХІМІЧНИЙ АНАЛІЗ ГРУНТУ"

НАВЧАННЯ "ОПТИМАЛЬНІ ВНЕСЕННЯ МАКРОДОБРИВ ТА АГРОХІМІЧНИЙ АНАЛІЗ ГРУНТУ"

10.08.2017

У навчаннях брали участь сировинна служба ТзОВ "Радехівський цукор", Косар Василь  - агроном - грунтознавець ПП "Західний Буг", керівники та агрономи бурякосіючих господарств. Під час навчання було проведено виїзд на поля господарств, які заплановані під посів цукрових буряків врожаю 2018 року та відібрані зразки грунту для визначення вмісту в ньому  NPK  та Ph. Також було надано вичерпну інформацію щодо оптимальних строків та норм внесення калійних,фосфорних та азотних добрив, розкисленням та збалансованістю структури грунту  дефекатом, забезпечення грунту органічними добривами та седератами.

Як показує досвід, для отримання високих врожаїв потрібно розуміти грунт, робити один раз на чотири роки агрохімічний аналіз грунту  на вміст макро та мікроелементів. Використовувати при можливості один раз на три роки органічні добрива та дефекат для покращення структури грунту.

Такі навчання є дуже важливими, тому ТзОВ "Радехівський цукор" й надалі розвиватиме започатковані навчання для заохочення та збільшення бурякосіючих площ на Тернопільщині.