Новини

На ТзОВ Радехівський цукор -карантин.

На ТзОВ Радехівський цукор -карантин.

17.03.2020

В наказі зазначено:

1. Перенести початок Ремонтного періоду на підприємстві з 4 травня 2020 року.

2. Перенести навчання робітничого персоналу до закінчення режиму карантину чи інших додаткових розпоряджень на підприємстві.

3. Перевести навчання іноземної мови для працівників підприємства у віддалений режим до закінчення карантину чи інших додаткових розпоряджень на підприємстві.

4. Працівникам підприємства пенсійного віку перебувати на віддаленому режимі роботи до закінчення карантину чи інших додаткових розпоряджень на підприємстві.

5. Працівникам підприємства відповідно до рішення та узгодження з керівником Відділу чи Служби перебувати на віддаленому режимі роботи до закінчення карантину чи інших додаткових розпоряджень на підприємстві.

6. Призупинити ведення робіт представниками Підрядних організацій на території підприємства до закінчення карантину чи інших додаткових розпоряджень на підприємстві.

7. Повідомити представників Перевізників про обов’язкове забезпечення їхніх працівників захисними масками при проходженні території підприємства, а також про можливість допуску виключно у разі проходження перевірки температури тіла.

8. Допускати на територію підприємства як працівників підприємства так і відвідувачів виключно у разі проходження перевірки температури тіла.

9. Начальнику відділу корпоративного управління разом робочою групою інженерів, начальників змін, інженерами з якості, інженерами з охорони праці розробити та подати на затвердження Процедуру роботи підприємства в умовах карантину та загрози масової пандемії.

10. Контроль за виконанням пунктів цього наказу покласти на керівників Служб та Відділів відповідно до напрямку роботи на підприємстві.