Новини

Міжнародна  виставка  WorldFood Ukraine 2016

Міжнародна виставка WorldFood Ukraine 2016

31.10.2016

Традиційно 26-28 жовтня в Києві пройшла міжнародна виставка продуктів харчування та напоїв  WorldFood Ukraine, яка є основною подією ринку харчової промисловості  України. Виставка стала місцем зустрічі та майданчиком ділових перемовин і співробітництва для виробників та постачальників продуктів харчування, дистриб'юторів, експортерів, представників продуктового рітейлу, ресторанного  та готельного бізнесу України та інших країн.

Для менеджерів комерційної служби ТзОВ «Радехівський цукор»   WorldFood Ukraine - чергова можливість представити потенційним споживачам цьогорічні новинки продукції, провести ділові перемовини з  фахівцями із закупівель  роздрібних мереж і підприємств оптової торгівлі, прийняти участь в численних конференціях, круглих столах, тренінгах, які проводились впродовж трьох днів виставки.

Також, в рамках  WorldFood Ukraine 2016 відбувся дегустаційний конкурс, який щорічно проводиться за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України і має на меті визначити кращі продукти харчування та кращих вітчизняних виробників. За підсумками конкурсу новинка нашого виробництва - цукор тростиновий коричневий нерафінований DRY DEMERARA тм DIAMANT отримав золоту медаль за високі показники якості та відповідність міжнародним стандартам.