Новини

Міжнародна науково-технічна конференція «Перспективи розвитку цукрової промисловості»

Міжнародна науково-технічна конференція «Перспективи розвитку цукрової промисловості»

04.04.2016

31 березня – 1 квітня 2016 року  в Національному університеті харчових технологій (м. Київ) відбулася щорічна міжнародна науково-технічна конференція «Перспективи розвитку цукрової промисловості».

Організаторами заходу були Національний університет харчових технологій, Інститут продовольчих ресурсів НААН України, Інститут післядипломної освіти Національного університету харчових технологій, Український  науково-дослідний  інститут цукрової промисловості.  В роботі  конференції  брали участь цукрові заводи, керівники галузі, представники  науково-дослідних  та  проектних інститутів, а  також понад 80 компаній та організацій, що працюють в галузі цукрового виробництва. До участі в цьому заході долучилася і команда провідних спеціалістів ТзОВ «Радехівський цукор».

Під час конференції були відзначені досягнення цукрових заводів  за роботу по  переробці цукрового буряка врожаю 2015 року. Не оминули увагою і наше підприємство - ТзОВ «Радехівський цукор»  увійшло в десятку заводів та було нагороджено грамотою як одне з підприємств з найвищими показниками  по переробці цукрового буряка.

Важливою частиною роботи конференції стали доповіді, серед них особливої уваги заслуговують:

  • доповідь д.т.н., професора, чл.-к. НААН Хомічака Л.М. на тему «Перспективи розвитку виробництва  біопаливних технологій»;
  • доповідь д.т.н., професора, зав. кафедрою технології цукру і підготовки води НУХТ Рева Л.П. на тему  «Порівняння  ефективності періодичної та безперервної сатурації дефекованого соку  з аналітичними та мікроскопічними дослідженнями»;
  • доповідь аспіранта НУХТ Люлька О.М – «Вплив геометрії леза бурякорізальних ножів на витрати енергії різання»;
  • доповідь д.т.н., професора, зав. кафедрою теплоенергетики і холодильної техніки НУХТ Василенка С.М. – «Комплекс взаємоузгоджених тепло-технологічних заходів - основа енергетичної ефективності цукрового виробництва».

Мали нагоду поділилися своїм досвідом роботи та досягненнями і спеціалісти провідних компаній, серед них варто згадати виступ головного інженера фірми САТЕР Прядко М.В. -  про досвід компанії САТЕР в переоснащенні  парових котлів для спалювання вугілля, також виступ інженера -технолога ТОВ НВП «Електрогазохім» Анісімової О.М. по впровадженні вітчизняного піногасника в цукровій галузі.

Слід зазначити, що під час роботи конференції працювала виставка продукції та послуг вітчизняних та закордонних фірм – учасників.

Не зважаючи на напружений графік конференції,  представники ТзОВ «Радехівський цукор» зуміли налагодити багато корисних зв’язків та провести ряд перемовин важливих для нашого підприємства.