Новини

Липень - гаряча пора для сировинного відділу!

Липень - гаряча пора для сировинного відділу!

25.07.2022

Сировинна  служба підприємства ТзОВ «Радехівський цукор» проводить постійний моніторинг посівів цукрових буряків бурякосіючих зон Львівської, Тернопільської, Хмельницької, Волинської, Івано-Франківської областей.

Станом на 25.07.2022 р. розвиток цукрових буряків та наростання коренеплодів є досить інтенсивною. Середня вага кореня зараз становить 350 г. А щодобовий приріст складає 8-10 г.

Проте, через спекотну погоду в деяких районах Тернопільської області , на посівах відчувається нестача вологи, що спричиняє зів’янення листя та сповільнення росту кореня.

Основна ціль зараз полягає в тому, щоб захистити посіви від хвороб, особливо від церкоспорозу, які можу активізуватися після дощів. Більшість господарств вже зробили фунгіцидний захист буряків, але і надалі потрібно вчасно вносити фунгіциди та слідкувати за станом листкового апарату  та поширенням інфекції, щоб зберегти листковий апарат в здоровому стані для формування коренеплоду та накопичення цукрів.

Більш детально ознайомитися щодо норм та строків внесення фунгіцидів по регіонах можна за ссилкою нижче у графі «Догляд за посівами».

https://diamantsugar.com.ua/ua/technology-beet