Новини

Харчова продукція повинна бути безпечною. Інженери з якості Радехівського цукру вивчали зміни в законодавстві.

Харчова продукція повинна бути безпечною. Інженери з якості Радехівського цукру вивчали зміни в законодавстві.

29.08.2019

15 – 16 серпня в Києві відбувся семінар-тренінг на тему «Останні зміни у законодавстві України у сфері забезпечення безпечності харчової продукції в Україні. Перехід на нову версію стандарту ISO 22000:2018 » Розпорядження КМУ № 228 від 24 лютого 2016 року «Про схвалення Всеохоплюючої стратегії імплементації Глави IV ( Санітарні та фітосанітарні заходи) розділу ІV «Торгівля і питання, пов'язані з торгівлею» Угоди про Асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським Співтовариством з   їхніми державами-членами, з іншої сторони», який відвідали інженери з якості ТзОВ Радехівський цукор Євгенія Янкова, Тетяна Крохмалюк, Оксана Чепіга та Галина Майкут.

 Лектор  Світлана Березова доступно ознайомила зі змінами в законодавстві, а також  навчила, як їх використовувати в своїй роботі. Були розглянуті  актуальні питання, що стосуються  впровадження  Програм передумов, впровадження та функціонування СУБХП на основі принципів НАССР, а також, нової версії стандарту ISO 22000:2018, а саме:

-     стандарт ISO 22 000:2018 – ключові зміни;

-     сфера застосування;

-     терміни та визначення;

-     планування системи управління безпеки харчових продуктів;

-     підтримка, планування та контроль діяльності;

-     оцінка ефективності системи управління безпеки харчових продуктів;

-     поліпшення системи.

Для нашого підприємства важливим є той факт, щоб ця система дійсно працювала та була ефективною, а не виглядала добре тільки на папері. Ми доносимо споживачам, що наявність на підприємстві діючої системи управління безпечністю харчових продуктів НАССР — це надійне підтвердження того, що виробник забезпечує всі умови, які гарантують стабільний випуск якісної і безпечної продукції.