Новини

День відкритих дверей – Біогазова станція, м. Рокитне

День відкритих дверей – Біогазова станція, м. Рокитне

15.03.2016

10 березня  2016 року відбувся день відкритих дверей на біогазовій станції в м. Рокитному, Київська область. Спеціалісти ТзОВ «Радехівський цукор» також взяли участь у даному заході.

Біогазова станція була спроектована та побудована компанією «Зорг Біогаз Україна» «під ключ». Будували станцію впродовж  2014-2015 років. Електроенергія, що виробляється  даною станцією продається в мережу по «зеленому» тарифі.

Біогазова станція переробляє 210 тонн кислого жому на добу. Жом не є основною сировиною, основною сировиною можна назвати гній з тваринних господарств. На станції побудовано 4 реактори по 3600 м³, 2 генератора Jenbacher по 1195 кВт електричної енергії. Загальна потужність станції 2,39 МВт. На власні потреби станція споживає близько 150 кВт. На станції працює 4 зміни по 2 працівники, не рахуючи ще 2-х працівників, які працюють на техніці, якою періодично завантажують реактори. Станція повністю автоматизована та керується з операторської.

Біогазова станція забезпечує не тільки виробництво  електричної та теплової енергії, але разом з тим вирішує важливе питання екологічної безпеки для харчових підприємств, які мають побічні органічні продукти чи відходи.