Новини

Пожежна безпека на підприємстві

Пожежна безпека на підприємстві

05.08.2020

Підприємство ТзОВ «Радехівський цукор» звертає особливу увагу та вживає всіх заходів щодо дотримання  вимог з питань пожежної безпеки в діяльності підприємства.

Саме, тому  4 серпня 2020 року для працівників Хоростківського підрозділу було проведено спеціальне навчання та  інструктаж з питань пожежної безпеки.

Темою  навчання було гасіння  пожежі на території цукрового заводу, зокрема локалізація вогню в приміщенні заводу. До участі в цьому заході були запрошені сили пожежно - рятувального поста, а також задіяна добровільна пожежна дружина підприємства.

Метою цього тренувального заходу було перевірити реальну можливість  усіх залучених сторін  щодо готовності гасіння пожежі на підприємстві та набуття працівниками практичних навиків реагування при виникненні надзвичайних ситуацій та своєчасне вжиття заходів направлених на забезпечення пожежної безпеки.

Під час  практичної частини навчання працівники ознайомилися з методами гасіння пожежі, видами первинних засобів пожежогасіння та правилами користування вуглекислотними вогнегасниками.

Учасники навчань ще раз переглянули алгоритм надання домедичної допомоги постраждалому від пожежі. Працівники підприємства  на практиці отримали навички користування засобами ліквідації  модельного вогнища пожежі.

Такі навчання є невід’ємною частиною в роботі підприємства, адже, навики реагування на різні види можливих небезпек стають ключовими у випадку їх настання.