Interesting figures

Interesting figures

ТзОВ «Радехівський цукор» - це модернізоване підприємство, в складі якого знаходяться 5  цукрових заводів.

ТзОВ «Радехівський цукор» виробляє близько 45тис. тонн цукру впродовж виробничого сезону. Наші заводи співпрацюють з більше ніж 300 аграрними підприємствами.

Заводи щосезонно переробляють як мінімум 3,5 млн тонн цукрових буряків, що виводить підприємство в число лідерів даної галузі

Площі посівів цукрового буряка налічують понад  50 тис. гектарів та простягаються на територіях Львівської, Рівненської, Волинської, Тернопільської, Хмельницької та Івано-Франківської областей.

Майже 500  водіїв забезпечують своєчасне перевезення сировини на виробничі площадки підприємства.

На заводах ТзОВ «Радехівський цукор» (Радехівський, Чортківський, Збаразький, Хоростківський, Козівський підрозділ) працевлаштовано понад 700 фахівців

Найдовший виробничий сезон на ТзОВ «Радехівський цукор» був зафіксований у 2014-15рр як рекорд України та тривав 179 днів.

Максимальна цукристість цукрових буряків в ТзОВ  Радехівський цукор була зафіксована  в 2014р. в Чортківському підрозділі – 20,8%.

За роки своєї діяльності підприємство ТзОВ «Радехівський цукор» виробило майже 3 млн тонн цукру, що становить подвійну річну потребу цукру в Україні.

Заводи ТзОВ «Радехівський цукор» продукують близько 700 тонн високоякісного гранульованого жому на добу.

Для споживачів харчової промисловості підприємство виробляє понад 110 тис. тонн меляси щорічно..

На сьогоднішній день ТзОВ «Радехівський цукор» є в 5  лідерів цукрової промисловості.