Навчання

Навчання

       ГРАФІК ЕЛЕКТРОННОГО ТЕСТУВАННЯ ТЗОВ "РАДЕХІВСЬКИЙ ЦУКОР"

Отримати Лекційний Матеріал

1. Графік проведення електронного тестування на Радехівському підрозділі
2. Графік проведення електронного тестування на Чортківському підрозділі
3. Графік проведення електронного тестування на Хоростківському підрозділі

Графік проведення електронного тестування на Радехівському підрозділі

Дата проведення електронного тестування

Година проведення електронного тестування

№ навчального класу ПІБ працівника
04.05.2020 10.00 №2  Ракубовчук Віталій Ігорович
Процик Олег Петрович
Кривич Ігор Ярославович
№3 Шеремета Василь Семенович
Ткачук Василь  Михайлович
 Ожиївський Роман  Михайлович
№4   Мостовий  Роман Зиновійович
Майкут Руслан Степанович
04.05.2020 11.00 №2  Ожиївський Григорій Михайлович
Кецик Іван Михайлович
Шпур Василь Степанович
№3 Ковалів Микола Романович
 Микитюк Ігор Михайлович
 Шевчук Василь Іванович
№4 Різун Андрій Юрійович
Батюк Іван  Степанович
04.05.2020 12.00 №2 Ожиївський Володимир Ігорович
Браташ Петро Степанович
Добровольський Ярослав Михайлович
№3 Карплюк Володимир Степанович
Гах Андрій Степанович
Ліщота Петро Йосифович
№4 Гуменюк Ярослав Іванович
Шпак Юрій Ігорович
04.05.2020 14.00 №2 Шайнога Микола Володимирович
Шайнога Тарас Володимирович
Порада Василь Володимирович
№3 Батюк Богдан Васильович
Коник Андрій Ярославович
Юхимук Віталій Максимович
№4 Ожиївський Ярослав Мар'янович
Рогуцький Олег Володимирович
04.05.2020 15.00

№2

Пристанський Роман Петрович
Лотоцький Петро Романович
Котик Роман Миколайович
№3  Сачук Руслан Сергійович
Ценюх Микола Ярославович
Теслюк Олег Іванович
№4 Солотва Тарас Павлович
Веретельник Мирон Степанович
05.05.2020 09.00 №2 Дидимус Тарас Степанович
Шманда Петро Степанович
Кецик Орест Петрович
№3 Мостовий Михайло Зіновійович
Зробок Володимир Романович
Базилевич Ігор Романович
№4 Підгайнюк Микола Дмитрович
Ценюх Ярослав Олексійович
05.05.2020 10.00 №2  Павлюк Микола Миколайович
Лахоцький Ігор Євгенович
Копотюк Андрій Володимирович
№3 Микитюк Ярослав Васильович
Михайлів Михайло Михайлович
Захарчук Петро Миколайович
№4 Пасечко Роман Богданович
Ожиївський Олег Михайлович
05.05.2020 11.00 №2 Голубовський Петро Петрович
Кустодович Іван Мар'янович
Харечко Микола Миколайович
№3 Гурак Зіновій Васильович
Співак Петро Олексійович
Буць Ігор Данилович
№4 Гасюк Василь Володимирович
Прилуцький Тарас Олегович
05.05.2020 12.00

№2

Лоїк Василь Іванович
Лилик Андрій Григорович
Грушецький Йосип Михайлович
№3 Ворощак Михайло Петрович
Кренц Сергій Федорович
Гриневич Володимир Іванович
№4 Крупник Роман Михайлович
Гриник Василь Антонович
05.05.2020 14.00 №2 Дроб′язго Ярослав Олександрович
Козловський Роман Степанович
Дік Роман Євгенович
№3 Жолна Андрій Ігорович
Топорович Іван Осипович
Барановський Віталій Борисович
№4  Медийовський Зеновій Антонович
Корольчук Володимир Васильович
05.05.2020 15.00 №2 Гордов Микола Васильович
Козловський Степан Петрович
Цепло Василь Григорович
№3 Сенкевич Роман Петрович
Корнелюк Мирослав Мирославович
Вергун Роман Йосифович
№4 Вірвічас Мар'ян Королісович
Іванюта Володимир Ігорович
06.05.2020 09.00 №2 Волошин Юрій Михайлович
Шманда Мар`ян Васильович
Гедз Роман Ігорович
№3 Бортник Василь Олексійович
Рудь Олег Васильович
Зобків Максим Ярославович
№4 Левицький Роман Миколайович
Тимрук Олександр Васильович
06.05.2020 10.00 №2 Омелянчук Володимир Сергійович
Хомут Любомир Іванович
Дроздовський Iван Йосипович
№3 Васюта Зеновій Володимирович
Гавалко Володимир Любомирович
Данилевич Василь Михайлович
№4 Писарчук Тарас Володимирович
Луцків Василь Iванович
06.05.2020 11.00 №2 Кучер Віталій Вікторович
Прохніцький Михайло Васильович
Свобода Юлія Любомирівна
№3 Дік Роман Васильович
Рижко Володимир Юрійович
Шайнога Володимир Миколайович
№4 Шайнога Василь Володимирович
Занчук Степан Васильович
06.05.2020 12.00 №2 Лотоцький Андрій Степанович
Шліхта Роман Богданович
Царик Юрій Ігорович
№4 Пристанський Іван Романович
Сметанюк Роман Іванович

Графік проведення електронного тестування на Чортківському підрозділі

Дата проведення електронного тестування

Година проведення електронного тестування

№ навчального класу ПІБ працівника
04.05.2020 09.00 №1 Мельничук Степан Миколайович
Пшенишний Володимир Ярославович
Мельничук Леонід Михайлович
Льорчак Володимир Антонович
04.05.2020 09.15 №2 Дячок Сергій Іванович
Мандзюк Сергій Михайлович
 Мимрик Василь Іванович
Бедрій Роман Андрійович
04.05.2020 10.00 №1 Русин Олексій Олексійович
Боцян Володимир Зіновійович
Щенніков Денис Юрійович
Василик Віктор Васильович
04.05.2020 10.15 №2 Петруняк Віктор Васильович
Ковальчук Володимир Мирославович
Фундитус Богдан Степанович
Когут Віталій Васильович
04.05.2020 11.00 №1 Худобяк Петро Михайлович
Станкевич Віталій Ярославович
Антонів Степан Петрович
Лазарчук Володимир Іванович
04.05.2020 11.15 №2 Боднар Анатолій Іванович
Данильчак Олександр Романович
Валявський Василь Григорович
Клюкай Олег Романович
04.05.2020 12.00 №1 Пригар Василь Петрович
Кулій Андрій Васильович
Василик Володимир Васильович
Заплацінський Ігор Ярославович
04.05.2020 12.15 №2 Демчишин Тарас Васильович
Пицюр Богдан Васильович
Фірманюк Володимир Ярославович
Головчинський Михайло Васильович
04.05.2020 13.00 №1 Шептицький Ігор Михайлович
Сорокопуд Володимир Володимирович
Голинський Петро Романович
Міщанчук Василь Романович
04.05.2020 13.15 №2 Притула Ярослав Петрович
Бабій Андрій Володимирович
Дрозд Андрій Федорович
Танасевич Мирон Юліанович
04.05.2020 14.00 №1 Демчишин Богдан Романович
Стебельський Віталій Степанович
Нановський Богдан Орестович
Прох Андрій Зеновійович
04.05.2020 14.15 №2 Чайковський Анатолій Олегович
Орел Сергій Віталійович
Березовський Андрій Зіновійович
Березовський Ігор Зіновійович
04.05.2020 15.00 №1 Ткачишин Володимир Зіновійович
Атаманець Андрій Богданович
Балик Сергій Володимирович
Балик Ігор Миколайович
04.05.2020 15.15 №2 Стрільчук Богдан Петрович
Боцян Віктор Зіновійович
Зелінський Андрій Петрович
Боднар Володимир Степанович
04.05.2020 16.00 №1 Зелінський Юрій Петрович
Щотчук Михайло Іванович
Мадай Андрій Степанович
Рудько Іван Любомирович
04.05.2020 16.15 №2 Балакунець Мирослав Євстахійович
Зеленяк Богдан Миколайович
Боцян Зіновій Йосипович
Явний Володимир Іванович
05.05.2020 09.00 №1 Боцян Михайло Йосипович
Андрусів Василь Іванович
Опацький Ігор Миронович
Пахолків Михайло Володимирович
05.05.2020 09.15 №2 Балакунець Ярослав Михайлович
Грумеза Степан Євгенович
Щипчик Анатолій Васильович
Кріль Сергій Іванович
05.05.2020 10.00 №1 Богачик Володимир Зіновійович
Лобов Андрій Анатолійович
Ковальчук Михайло Ігорович
Шиманський Роман Якович
05.05.2020 10.15 №2 Маньовський Зеновій Омелянович
Мельничук Микола Михайлович
Хмелик Антон Миколайович
Сидор Володимир Ярославович
05.05.2020 11.00 №1 Гриців Олег Петрович
Шевченко Валерій Вікторович
Кушнір Василь Іванович
Тихолаз Віталій Омелянович
05.05.2020 11.15 №2 Дребіт Андрій Михайлович
Зімбіцький Андрій Михайлович
Сорока Ігор Петрович
Гладій Ігор Володимирович
05.05.2020 12.00 №1 Шмігельський Михайло Петрович
Боцян Андрій Петрович
Українець Юрій Володимирович
Гафійчук Наталія Мирославівна
05.05.2020 12.15 №2 Рибак Микола Петрович
Варянко Ігор Михайлович
Куч Ярослав Петрович
Музичка Іван Мартиянович
05.05.2020 13.00 №1 Зазуляк Юрій Степанович
Асанов Іван Іванович
Лавро Володимир Васильович
Мощар Ігор Володимирович
05.05.2020 13.15 №2 Гнатишин Віктор Григорович
Осадца Володимир Ігорович
Ткачук Петро Михайлович
Варко Петро Михайлович
05.05.2020 14.00 №1 Петрук Микола Володимирович
Гукалюк Петро Степанович
Білянський Микола Михайлович
Михайлюта Олександр Анатолійович
05.05.2020 14.15 №2 Гевко Андрій Володимирович
Кравець Микола Іванович
Пельчарський Володимир Михайлович
Горбачевський Ярослав Васильович

Графік проведення електронного тестування на Хоростківському підрозділі

Дата проведення електронного тестування Година проведення електронного тестування № навчального класу ПІБ працівника
04.05.2020 09.00 №1 Піхота Мирослав Дмитрович
Мельник Василь Павлович
Галат Володимир Васильович
Чорний Володимир Богданович
04.05.2020 09.15 №2 Кучер Андрій Михайлович
Доскоч Андрій Геннадійович
Бевський Іван Васильович
Дудар Володимир Ігорович
04.05.2020 10.00 №1 Заверуха Володимир Михайлович
Поторока Василь Михайлович
Мимрик Іван Васильович
Киценька Михайло Михайлович
04.05.2020 10.15 №2 Дудар Василь Ярославович
Гайдук Володимир Іванович
Гарагуц Володимир Іванович
Лучканін Михайло Володимирович
04.05.2020 11.00 №1 Кушко Василь Степанович
Ягода Володимир Михайлович
Борис Володимир Володимирович
Любий Дмитро Ярославович
04.05.2020 11.15 №2 Палиця Іван Степанович
Вільховецький Ярослав Іванович
Кузняк Віталій Михайлович
Суходольський Михайло Васильович
04.05.2020 12.00 №1 Гаврон Василь Михайлович
Татарин Олег Іванович
Галабіцький Ігор Михайлович
Мульський Михайло Анатолійович
04.05.2020 12.15 №2 Пітура Ярослав Петрович
Сигіль Дмитро Степанович
Мельник Михайло Іванович
Колодій Ярослав Йосипович
04.05.2020 14.00 №1 Воробець Володимир Павлович
Лучік Анатолій Васильович
Стадник Олег Стахович
Дзидз Петро Володимирович
04.05.2020 14.15 №2 Бігун Михайло Володимирович
Токар Володимир Богданович
Паламар Іван Іванович
Гриб Петро Павлович
04.05.2020 15.00 №1 Мулярський Михайло Ярославович
Явний Іван Михайлович
Чорний Петро Сергійович
Ворончак Ігор Васильович
04.05.2020 15.15 №2 Трач Дмитро Євгенович
Стефанців Ярослав Михайлович
Яцишин Андрій Ярославович
Кошіль Василь Володимирович
04.05.2020 16.00 №1 Ваверчак Іван Михайлович
Павлик Андрій Петрович
Сполович Володимир Романович
Дудар Андрій Ярославович
04.05.2020 16.15 №2 Лаб‘як Андрій Ігорович
Галат Володимир Володимирович
Сидоренко Іван Степанович
Ворончак Василь Іванович
05.05.2020 09.00 №1 Бродик Степан Михайлович
Кравчук Григорій Іванович
Кулька Андрій Андрійович
Войтович Володимир Петрович
05.05.2020 09.15 №2 Балух Павло Васильович
Занихайло Василь Олександрович
Явний Михайло Іванович
Нападій Тарас Михайлович
05.05.2020 10.00 №1 Ворончак Володимир Михайлович
Двіжона Василь Євгенович
Сидор Іван Михайлович
Боднар Іван Іванович
05.05.2020 10.15 №2 Поторока Михайло Петрович
Зелізняк Андрій Ярославович
Зацарінний Ігор Миколайович
Хом'як Володимир Богданович
05.05.2020 11.00 №1 Марків Богдан Іванович
Магіс Андрій Михайлович
Ворона Михайло Михайлович
Смаль Василь Васильович
05.05.2020 11.15 №2 Олійник Степан Андрійович
Сорокопуд Ігор Михайлович
Мостовий Богдан Степанович
Біленький Юрій Васильович
05.05.2020 12.00 №1 Катеренчук  Віталій Петрович
Сагайдак Микола Павлович
Вонсач Володимр Богданович
Гуменюк Арсен Русланович
05.05.2020 12.15 №2 Березюк Володимир Михайлович
Киба Василь Ярославович
Бігус Ігор Дмитрович
Сідлович Павло Володимирович
05.05.2020 14.00 №1 Галабіцький Василь Володимирович
Купчак Володимир Володимирович
Галабіцький Іван Володимирович
Сімко Богдан Михайлович
05.05.2020 14.15 №2 Киценька Володимир Михайлович
Ковальський Вiктор Ярославович
Дусан Михайло Романович
Тешнер Володимир Григорович
05.05.2020 15.00 №1 Лицар Ігор Петрович
Бернацький Ярослав Петрович
Дяк Олександр Андрійович
Колодій Зіновій Григорович
05.05.2020 15.15 №2 Юрчак Іван Михайлович
Мимрик Михайло Васильович
Сліпець Іван Васильович
Рабський Дмитро Іванович
05.05.2020 16.00 №1 Гаврилюк Назарій Арсенович
Чорний Степан Володимирович
Чорненький Василь Павлович
Нех Михайло Васильович
Музика Сергій Михайлович 

 

Отримати Лекційний Матеріал -->

лекція

(можливість отримати лекції у форматі ПДФ тільки після реєстрації)