РАДЕХІВСЬКИЙ ЦУКОР

Досягнуті результати

Досягнуті результати

ТзОВ «Радехівський цукор» - це модернізоване підприємство, в складі якого знаходяться два сучасні цукрові заводи потужністю переробки 8 тис. тонн цукрових буряків на добу кожен. ТзОВ «Радехівський цукор» виробляє біля 300 тис. тонн цукру впродовж виробничого сезону. Завдяки клопітливій праці 150 аграрних підприємств наші заводи мають можливість щосезонно переробляти більше 2-х млн тонн цукрових буряків. Площі посівів цукрового буряка налічують більше ніж 35 тис. гектарів та простягаються на територіях Львівської, Рівненської, Волинської, Тернопільської, Хмельницької та Івано-Франківської областей.

Майже 400 водіїв забезпечують своєчасне перевезення сировини на виробничі площадки підприємства. На заводах ТзОВ «Радехівський цукор» (Радехівське та Чортківське виробництва) працевлаштовано понад 700 фахівців із заробітною платою, що суттєво перевищує середню по регіону. Ефективне виробництво та високі вимоги до якості продукції, що відповідають європейським стандартам, зробили можливим використання торгової марки цукру преміум-класу «Diamant».

На світовому ринку торгову марку «Diamant» представляє один із лідерів цукрової галузі - компанія «Pfeifer&Langen», до групи компаній якої також входить ТзОВ «Радехівський цукор». Представляючи дану торгову марку, ми забезпечуємо якісним та безпечним харчовим продуктом широке коло споживачів торгових мереж, а також лідерів харчової промисловості. Окрім головної продукції – цукру , заводи ТзОВ «Радехівський цукор» продукують близько 450 тонн високоякісного гранульованого жому на добу, з можливістю виробництва 45 тис. тонн цього продукту впродовж виробничого сезону. Для споживачів харчової промисловості підприємство виробляє понад 70 тис. тонн меляси щорічно. В тяжкий період для цукрової промисловості нам вдалося не тільки зберегти виробничі потужності, але і вдихнути в заводи нове життя. На сьогоднішній день ТзОВ «Радехівський цукор» є одним із лідерів цукрової промисловості.

Виробництво цукру від початку існування заводів, тис. тонн цукру