РАДЕХІВСЬКИЙ ЦУКОР

Досягнуті результати

Досягнуті результати

Мовою чисел

     ТзОВ «Радехівський цукор» - це модернізоване підприємство, в складі якого знаходяться два сучасні цукрові заводи потужністю переробки 8 тис. тонн цукрових буряків на добу кожен. ТзОВ «Радехівський цукор» виробляє близько 300 тис. тонн цукру впродовж виробничого сезону. Завдяки клопітливій праці більше ніж 150 аграрних підприємств наші заводи мають можливість щосезонно переробляти як мінімум 2 млн тонн цукрових буряків, що виводить підприємство в число лідерів даної галузі. Площі посівів цукрового буряка налічують понад  47 тис. гектарів та простягаються на територіях Львівської, Рівненської, Волинської, Тернопільської, Хмельницької та Івано-Франківської областей.

       Майже 500  водіїв забезпечують своєчасне перевезення сировини на виробничі площадки підприємства. На заводах ТзОВ «Радехівський цукор» (Радехівське та Чортківське виробництва) працевлаштовано понад 700 фахівців із заробітною платою, що суттєво перевищує середню по регіону. Ефективне виробництво та високі вимоги до якості продукції, що відповідають європейським стандартам, зробили можливим використання торгової марки цукру преміум-класу «Diamant».

      Від початку введення в експлуатацію Радехівського цукрового заводу (Радехівське виробництво) для забезпечення заводу сировиною було заготовлено 173657245  тонн цукрових буряків, а для забезпечення сировиною Чортківського цукрового заводу (Чортківське виробництво) - 17333192 тонн цукрових буряків.

     Результатом нарощення потужності цукрових заводів стало скорочення кількості бурякопунктів. З існуючих 42 бурякопунктів на Радехівському виробницті та 15 на Чортківському, залишилося по одному бурякопункті на кожному з цукрових заводів.

     Стрімке відродження сільського господарства та становлення буряківництва дало поштовх для розвитку «стабільних» партнерів-бурякоздавачів. Сьогодні для забезпечення підприємства сировиною залучено понад 150 бурякоздавачів, коли ще 10 років тому по Радехівському виробництві налічувалося понад 57 000 тис. бурякоздавачів, а по Чортківському – 28 500 тис. бурякоздавачів.

    Цікавими фактами є також:

  • виробничий сезон 2014-2015 років тривав 179 днів і дав можливість встановити абсолютний рекорд як найдовший по своїй тривалості виробничий сезон на території України.
  • максимальна цукристість цукрових буряків на  Радехівському виробництві була зафіксована в 2016 році і становила 20,42%, а в 2014р. на Чортківському виробництві – 20,8%.
  • за роки своєї діяльності підприємство ТзОВ «Радехівський цукор» виробило майже 2 млн тонн цукру, що становить річну потребу цукру в Україні.

 

      На світовому ринку торгову марку «Diamant» представляє один із лідерів цукрової галузі - компанія «Pfeifer&Langen», до групи компаній якої також входить ТзОВ «Радехівський цукор». Представляючи дану торгову марку, ми забезпечуємо якісним та безпечним харчовим продуктом широке коло споживачів торгових мереж, а також лідерів харчової промисловості. Окрім головної продукції – цукру , заводи ТзОВ «Радехівський цукор» продукують близько 450 тонн високоякісного гранульованого жому на добу, з можливістю виробництва 45 тис. тонн цього продукту впродовж виробничого сезону. Для споживачів харчової промисловості підприємство виробляє понад 70 тис. тонн меляси щорічно. В тяжкий період для цукрової промисловості нам вдалося не тільки зберегти виробничі потужності, але і вдихнути в заводи нове життя. На сьогоднішній день ТзОВ «Радехівський цукор» є одним із лідерів цукрової промисловості.